AutoFANS. Форум.
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Renault Captur

2 користувачів

Перейти донизу

Renault Captur Empty Renault Captur

Повідомлення автор фаина Вт 31 Жовт 2023 - 16:38

Шукаю інформацію про можливість придбання автомобіля Renault Captur у місті Харків. Хотів би дізнатися про наявність моделей, комплектацій і цін на цей чудовий автомобіль. Також мене цікавить, чи є акції або спеціальні пропозиції на момент покупки. Буду вдячний за повну інформацію, а також за контакти дилерського центру в Харкові, де я можу отримати консультацію та подати заявку на тест-драйв.

фаина
Стажист
Стажист

К-ть повідомлень : 11
Registration date : 27.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Renault Captur Empty Re: Renault Captur

Повідомлення автор Лермик Вт 31 Жовт 2023 - 16:39

Я хотів би поділитися корисною інформацією щодо придбання автомобіля Renault Captur в Харкові https://www.atlantm-renault.kh.ua/uk/models/renault-captur . Я рекомендую відвідати офіційний веб-сайт дилерського центру "Атлант-М", адже на сайті ви знайдете повну інформацію про моделі Renault Captur, їх комплектації та ціни. Сайт також містить важливу інформацію про акції та спеціальні пропозиції, які можуть бути діючими на даний момент. Це дозволить вам заощадити кошти при покупці цього чудового автомобіля. Дилерський центр "Атлант-М" готовий надати вам професійну консультацію та організувати тест-драйв Renault Captur. Ви можете знайти контактну інформацію на їхньому сайті і зв'язатися з ними для отримання докладної інформації та домовленості про відвідання дилерського центру.
Лермик
Лермик
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 24
Registration date : 29.05.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі