AutoFANS. Форум.
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake

3 користувачів

Перейти донизу

Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake Empty Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake

Повідомлення автор Иван Пт 29 Бер 2024 - 4:56

Вітаю! Цікавлюсь, як можна покращити свою розмовну англійську, щоб звучати як native speaker. Можливо, хтось має корисні поради чи рекомендації?

Иван
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 26
Registration date : 22.04.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake Empty Re: Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake

Повідомлення автор Евгений Пт 29 Бер 2024 - 6:29

Привіт! Щоб звучати як native speaker, важливо працювати над вимовою, акцентом та фразами, які використовуються в повсякденному спілкуванні. Також, слухання аудіо та перегляд фільмів англійською мовою допоможе вам підтягнути мовні навички. Шукайте корисну інформацію для тих, хто вчить англійську в цьому блозі Антишколи https/blog.antischool.online/ . Тут ви знайдете багато порад та прикладів, як покращити свою розмовну англійську та звучати як native speaker.

Евгений
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 25
Registration date : 19.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake Empty Re: Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake

Повідомлення автор Анастасия Пн 22 Квіт 2024 - 17:14

Иван пише: Вітаю! Цікавлюсь, як можна покращити свою розмовну англійську, щоб звучати як native speaker. Можливо, хтось має корисні поради чи рекомендації?
Я, щоб покращити свій рівень мови, читаю книги англійською Нещодавно я випадково натрапила на sens.in.ua, коли шукала надійний інтернет-магазин для придбання книг англійською мовою. Сказати, що я був вражена, було б нічого не сказати. Веб-сайт може похвалитися фантастичним вибором книг різних жанрів, які задовольняють різноманітні інтереси та вподобання. Завдяки зручному інтерфейсу та інтуїтивно зрозумілим функціям пошуку навігація веб-сайтом була простою справою. Я був приємно здивований широтою доступних назв, від класичної літератури до сучасних бестселерів. Незалежно від того, чи є ви фанатом художньої літератури, нон-фікшн або нішевих тем, sens.in.ua знайде щось для кожного.

Анастасия
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 23
Registration date : 10.10.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake Empty Re: Розмовна англійська: що робити, аби звучати як native speake

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі