AutoFANS. Форум.
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Доставка товарів

5 користувачів

Перейти донизу

Доставка товарів Empty Доставка товарів

Повідомлення автор лина Сб 11 Лют 2023 - 22:22

Я ось все думаю і думаю щодо перевезення вантажу, як би так зробити, щоб і вдало все поїхало і при цьому мінімум контролю було, що таке подивитися?

лина
Професионал
Професионал

К-ть повідомлень : 41
Registration date : 27.05.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Доставка товарів Empty Re: Доставка товарів

Повідомлення автор айзберг Нд 12 Лют 2023 - 21:06

Для того, щоб оформити на цьому сайті вантажні перевезення https://www.sat.ua/ потрібно виконати кілька простих пунктів. Для початку ви подаєте заявку, вказуючи всі данні про вантаж і маршрут, компанія пропонує вам найбільш вигідні пропозиції, після того як ви робите свій вибір, оформляються всі документи, далі сплата зручним способом. Все це займає мінімум часу.

айзберг
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 20
Registration date : 10.06.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Доставка товарів Empty Re: Доставка товарів

Повідомлення автор Рита Сб 29 Квіт 2023 - 13:40

У кого есть опыт покупки транспортных контейнеров для перевозки грузов? Поделитесь опытом.
Рита
Рита
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 22
Registration date : 14.10.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Доставка товарів Empty Re: Доставка товарів

Повідомлення автор Макар Сб 29 Квіт 2023 - 15:33

Рита пише:У кого есть опыт покупки транспортных контейнеров для перевозки грузов? Поделитесь опытом.

В компанию "Container Trade" обратитесь, у них есть возможность купить новые и б/у контейнеры https://container-trade.net/ Цены тут самые адекватные, мы нигде дешевле не нашли. И доставляют оперативно, куда вам нужно, туда и привезут.
Доставка товарів 1-792x420
Макар
Макар
Стажист
Стажист

К-ть повідомлень : 19
Registration date : 16.10.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Доставка товарів Empty Re: Доставка товарів

Повідомлення автор Luter90 Нд 19 Лист 2023 - 21:04

Подготовка к приключениям всегда требует особых инструментов. Я решил приобрести арбалет https://fonariki.com.ua/ru/arbalety-man-kung/ для использования во время путешествий. На сайте нашел разнообразие арбалетов, предназначенных для экстремальных условий. Подобрал вариант, который был компактным и легким для переноски, но при этом надежным и функциональным. Доставка была оперативной, и арбалет оправдал мои ожидания во время похода по горным тропам. Это был незаменимый помощник для охоты и защиты от диких животных.
Luter90
Luter90
Професионал
Професионал

К-ть повідомлень : 42
Registration date : 20.12.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Доставка товарів Empty Re: Доставка товарів

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі