AutoFANS. Форум.
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Акумулятор

5 користувачів

Перейти донизу

Акумулятор Empty Акумулятор

Повідомлення автор Иван Нд 5 Лист 2023 - 14:12

Вітаю всіх! Мені треба замінити акумулятор у своєму автомобілі, але я не впевнений, який вибрати. Як обрати найкращий акумулятор, який би відповідав потребам мого авто? Яке значення мають показники, такі як ємність і струм запуску? Буду вдячний за поради.

Иван
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 26
Registration date : 22.04.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Евгений Нд 5 Лист 2023 - 14:45

Якщо вам потрібно купити акумулятор https://partsplus.com.ua/akkumulyatory/ , який гарантовано відповідає потребам вашого автомобіля, то рекомендую звернутися до інтернет магазину Parts Plus. Там ви знайдете широкий вибір акумуляторів від провідних виробників, таких як Bosch або Varta. Наприклад, ви можете обрати акумулятор Bosch S5 AGM, який ідеально підходить для сучасних авто з високими технічними вимогами. Він має велику ємність і високий струм запуску, що забезпечить надійний запуск двигуна у будь-яких умовах. Parts Plus пропонує зручний вибір і швидку доставку, тож вам не доведеться чекати довго, поки ваш автомобіль отримає новий акумулятор.

Евгений
Водій
Водій

К-ть повідомлень : 25
Registration date : 19.08.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Макар Сб 2 Груд 2023 - 0:16

Главное покупать от хорошего производителя.
Макар
Макар
Стажист
Стажист

К-ть повідомлень : 19
Registration date : 16.10.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Макар Сб 2 Груд 2023 - 0:19

Иван пише:Вітаю всіх! Мені треба замінити акумулятор у своєму автомобілі, але я не впевнений, який вибрати. Як обрати найкращий акумулятор, який би відповідав потребам мого авто? Яке значення мають показники, такі як ємність і струм запуску? Буду вдячний за поради.

Зайдите в интернет магазин Lodka5, там есть варианты для любых целей и потребностей. Я только у них нашел для электромотора своей лодки хороший литий-железо-фосфатный (LiFePo) аккумулятор https://lodka5.com.ua/akkumuljatori/lifepo-battery/ Заказывать на сайте было легко, и процесс оформления достаточно интуитивно понятен. Они предоставляют подробные характеристики каждого товара, что помогло мне сделать информированный выбор. После оформления заказа мне оперативно перезвонили для подтверждения и уточнения деталей.
Акумулятор Img-4648-jpg-1-300x300watermark
Макар
Макар
Стажист
Стажист

К-ть повідомлень : 19
Registration date : 16.10.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Luter90 Пт 19 Січ 2024 - 12:00

Где можно купить вакуумный усилитель тормозов?
Luter90
Luter90
Професионал
Професионал

К-ть повідомлень : 42
Registration date : 20.12.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Irka Пт 19 Січ 2024 - 12:07

Хочу поделиться своим опытом использования вакуумного усилителя тормозов, который я приобрел по ссылке в ZapZap. Это действительно важная часть автомобиля, особенно если вы цените безопасность на дороге. Заказывал вакуумный усилитель здесь, и несмотря на то, что я не профессионал в автосервисе, мне быстро и понятно объяснили его необходимость. Сейчас тормоза стали намного отзывчивее, а тормозной путь – короче. Рекомендую всем обратить внимание на этот важный элемент и покупать его в магазине ZapZap – надежность и качество гарантированы!

Irka
Водій
Водій

Чоловік
К-ть повідомлень : 28
Age : 33
Registration date : 05.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Акумулятор Empty Re: Акумулятор

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі